• Nowości wydawnicze czerwiec 2020
    W czerwcu 2020 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Naruszewie zakupiła kilkadziesiąt nowości wydawniczych. Poniżej przedstawiamy zdjęcia kilku z nich. Zapraszamy do biblioteki.
  • Mikołajki 2019
    W dniach 11,12 grudnia 2019 r. odbyły się IX Spotkania Mikołajkowe, organizowane przez Wójta Gminy Naruszewo i Gminną Bibliotekę Publiczną w Naruszewie. Podczas 4 spotkań około 400 dzieci  z terenu naszej gminy miało okazję obejrzeć spektakl teatralny „Czerwony kapturek”.   Nie zabrakło też Świętego Mikołaja, który pojawił się po spektaklach i obdarował każde z dzieci słodkim upominkiem i książeczką. Wszyscy w miłej i radosnej atmosferze, którą roztaczali doskonali artyści z teatru „Bajlandia”, spędzili wspaniałe chwile. Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim, którzy włączyli się w organizację Spotkań Mikołajkowych. Dziękujemy Panu Michałowi Banaszkiewicz, właścicielowi sklepu Lewiatan w Naruszewie za podarowane pomarańcze dla dzieci….