V Spotkania Mikołajkowe dla dzieci
Spektakl interaktywny pt. „Gdzie jesteś Święty Mikołaju”

We wtorek, 08 grudnia 2015 roku w gminie Naruszewo odbyło się „V Spotkanie Mikołajkowe”, zorganizowane przez Wójta Gminy Naruszewo oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Naruszewie.

Spektakl interaktywny pt. „Gdzie jesteś Święty Mikołaju” wystawiony został trzykrotnie tj.:

• w świetlicy wiejskiej w Naruszewie o godz. 12:00 i godz. 14:00
  • w świetlicy wiejskiej w Radzyminie o godz. 16:30.

We wszystkich spektaklach uczestniczyło ponad 300 dzieci. Dwa wesołe elfy: Pralinek i Landrynek wprowadziły wszystkich w magiczny, przedświąteczny nastrój, opowiadając prawdziwą historię o życiu Świętego Mikołaja i prosząc widzów o pomoc w jego odnalezieniu. Opowieść pełna humoru, interaktywnych zabaw i wspaniałej aranżacji muzycznej, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem najmłodszych odbiorców, którzy nagrodzili aktorów gromkimi brawami. Wspólnej zabawie towarzyszyły balonowe kreacje, kolorowe konfetti oraz bańki mydlane.

Na koniec każdego ze spotkań dzieci odwiedził Święty Mikołaj. Każde z dzieci otrzymało książeczkę oraz małą, słodką paczuszkę.

Spotkanie mikołajkowe – Naruszewo

Spotkanie mikołajkowe – Radzymin