I Spotkania Mikołajkowe dla dzieci
Spektakl teatralny pt. “Tajemnicze Święta Skrzata”

We wtorek, 06 grudnia 2011 roku z okazji mikołajek odbył się spektakl teatralny wystawiony dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Zaborowie, w Radzyminku i w Krysku (godz. 09:00) oraz dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Naruszewie (godz. 11:00). Dodatkowo o godz. 13:00 mikołajkowy spektakl został wystawiony dla dzieci w wieku przedszkolnym w remizie OSP w Naruszewie.

Grupa teatralna MASKA z Krakowa, zaproszona przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Naruszewie, wystawiła sztukę pt. “Tajemnicze Święta Skrzata”, która opowiadała historię skrzata Milusia, najbliższego i najbardziej zaufanego pomocnika Świętego Mikołaja, który w niewyjaśnionych okolicznościach stracił pamięć i od tego momentu rozpoczęła się jego niezwykła i barwna historia…

Dzieciom bardzo podobał się spektakl i z chęcią brały w nim czynny udział. Na zakończenie każdego spektaklu dzieci otrzymały prezenty od Świętego Mikołaja.

Spektakl zorganizował Urząd Gminy w Naruszewie wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Naruszewie przy współpracy SP w Naruszewie, SP w Radzyminku, SP w Zaborowie i SP w Krysku.

Spotkanie mikołajkowe (godz. 09:00)

Spotkanie mikołajkowe (godz. 11:00)

Spotkanie mikołajkowe (godz. 13:00)